I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

1 lutego 2018

Juniorki kończą na drugim miejscu!

Dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce rudny zasadniczej Małopolskiej Ligi Juniorek zawodniczki awansowały na drugie miejsce w tabeli!

Piątkowy mecz w ramach Małopolskiej Ligi Juniorek pomimo zdecydowaniej wygranej Wiślaczek 3:0 był bardzo emocjonujący. Początki setów należały do siatkarek Białej Gwiazdy jednak w końcówkach pierwszego i trzeciego seta krakowianki traciły kilkupunktową przegawę. Ostatecznie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sety na swoją korzyść i pokonać zawodniczki Sandecji. 

Juniorki zajmując drugie miejsce w swojej grupie rozgrywek awansowały do Finału Mistrzostw Małopolski, który zostanie rozegrany w najbliższy weekend od 3 do 4 lutego w Starym Sączu.

TS Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz   3:0

 

W weekend swój ostatni mecz w rundzie zasadniczej rozegrały zawodniczki pierwszej drużyny Wisły. W sobotę w hali przy Reymonta podejmowały one lidera rozgrywek Trefla Proximę Kraków. Po bardzo emocjonującym meczu Wiślaczki nieznacznie uległy przeciwniczkom 2:3. W przegranych setach podopieczne Lesława Kędryny przede wszystkim miały problemy ze skutecznością na siatce.

TS Wisła Kraków - Trefl Proxima Kraków     2:3

 

W niedzielę z kolei odbyły się również drugie Turnieje Ligowe Młodziczek, w których zaprezentowały się dwa zespoły Białej Gwiazdy. Bilans ich występów należy uznać za dobry ponieważ podopiecznie trenerki Megdaleny Żochowskiej awansowały do wyższej ligi zajmując piersze miejsce w Turnieju, natomiast podopieczne Mateusza Kawęckiego wywalczyły drugie miejsce.


Ostatnie aktualności

Ostatnie mecze

Salos RP Kraków - TS Wisła 0:0

TS Wisła - Ekstrim Gorlice 0:0

UKS 2010 Liszki - TS Wisła 2:0

TS Wisła - TREFL PROXIMA KRAKÓW II 2:3

Najbliższe mecze

MKS MOS Wieliczka - TS Wisła

niedziela, 26 listopada

Facebook