I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

I drużyna

Juniorki

Kadetki

Młodziczki

Grupy naborowe

Sztab trenerski

Lesław Kędryna

Lesław Kędryna 

Zasłużony trener drużyn siatkarskich Wisły Kraków (juniorskich, seniorskich), z którymi sięgał po medale Mistrzostw Polski. Prowadził zespół Białej Gwiazdy w rozgrywkach I i II ligi oraz w rozgrywkach międzypaństwowych w latach 80-tych, 90-tych oraz sezonach: 1999/2000, 2000/2001, 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011. W ostatnich latach poświęcił się szkoleniu młodzieży, jednak w tym sezonie wraca do seniorskiej siatkówki!

 

Magdalena Ćwikła

Magdalena Ćwikła

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego krakowskiej AWF. Trener II klasy w piłce siatkowej oraz instruktor piłki ręcznej. Jako zawodniczka reprezentowała barwy klubu MKS Podkarpacie Bobowa. Karierę trenerską rozpoczynała w Wiśle Kraków, w której pracowała w latach 2013-2014. W latach 2014-2016 kontynuowałą pracę w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym w Kielach oraz w tamtejszym Salosie i Fansporcie. Od sezonu 2017/2018 Magda wraca do Wisły gdzie będzie prowadziła drużynę kadetek. Prowadzi również zajęcia z dziećmi w Radwan Sport Kraków.

 


Magdalena Żochowska

Magdalena Żochowska

Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne i przysposobienie obronne. Insturktor piłki siatkowej i tenisa ziemnego. Wychowanka i wieloletnia zawodniczka Wisły Kraków. Ponadto na poziomie I i II ligi występowała w takich klubach jak SMS Sosnowiec, UE Kraków,  Ekstrim Gorlice, czy WTS Solna Wieliczka. Wielokrotna medaliska Akademickich Mistrzostw Polski. Po zakończeniu kariery sportowej zajęła się szkoleniem młodzieży. W chwili obecnej trenuje również młodzież w klubie Radwan Sport.

 

Mateusz Kawęcki 

Student Wydziału Wychowania Fizycznego krakowskiej AWF. Jako zawodnik reprezentował barwy Leśnika Biłgoraj oraz Hutnika Kraków. W barwach klubu z lubelszczyzny zajął m.in. II miejsce w rozgrywkach Młodej Plus Ligi uzyskując tytuł najlepszego przyjmującego turnieju. Wraz z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie zdobył akademickie wicemistrzostwo Polski wśród AWF. Pracę trenerską rozpoczął w 2016 w Wiśle Kraków, gdzie prowadził wraz z Sandrą Szychwską drużynę młodziczek. Ponadto trenuje również młodzież w Radwan Sport. 


Paulina Stojek

Wychowanka Wisły. Wieloletnia zawodniczka klubów ligowych. Od 2017 roku trener grup naborowych w naszej sekcji.